Kategórie      

Reklamačný poriadok

Úvod Dodanie tovaruReklamačný poriadok

Postup pri vrátení tovaru:

 

1. Oznámte nám mailom,že chcete tovar vrátiť. Podľa zákona máte možnosť vrátiť tovar do 14 dní.

 

2. Tovar musí byť nepoužitý (nesmie niesť stopy chlpov a psieho zápachu!),nepoškodený aj s pôvodnými vysačkami.

 

3. Spolu s tovarom pošlite faktúru alebo dodací list.  V prípade vrátenia tovaru uveďte číslo účtu,na ktorý Vám budú vrátené peniaze za tovar. Tovar neposielajte na DOBIERKU! (nebude prevzatý)

 

4. Kupujúci zasiela tovar späť na vlastné náklady. Balík pošlite kuriérom alebo Slovenskou poštou ako balík bez dobierky na adresu:


Pelechy-pre-psy.sk

Adamovka 543/31

Rabča 02944

 

5.  V prípade vrátenia tovaru Vám budú peniaze za tovar vrátené v zákonnej lehote (Prevodom na účet) do 15 dní odo dňa,keď nám bude doručený a prevzatý balík našou spoločnosťou.

 

Pretože my Vám posielame tovar poriadne zabalený,vyžadujeme,že tovar musí byť pri odosielaní zabalený,aby nedošlo pri jeho preprave k znehodnoteniu (zašpinenie,roztrhanie,polámanie,atď....)! Nezabalené zásielky nepreberieme!!!

 

Kliknite na stiahnutie: Formulár odstúpenia od zmluvy

 
Postup pri reklamácii:

 

1. Reklamáciu nám treba oznámiť emailom.

 

2. Tovar spolu so sprievodným listom s popisom závady a kópiou dokladu o kúpe ( faktúrou alebo dodacím listom ) pošlite na adresu:

 

Pelechy-pre-psy.sk

Adamovka 543/31

Rabča 02944

 

3. Pri riešení reklamácie sa riadime pravidlami uvedenými v našich Obchodných podmienkach: 9. Záručné podmienky a Reklamačný poriadok.

Zákonom stanovená lehota na vybavenie reklamácie je 30 dní od prijatia ( prevzatia balíka od Vás). Spravidla rozhodujeme o reklamáciách do 20 dní.

 

4. Vyrozumenie o vybavení reklamácie dostanete na emailovú adresu uvedenú vo Vašej objednávke.