Kategórie      

Doprava

Úvod Doprava

Doprava je zabezpečovaná kuriérskou službou GLS alebo vlastnou dopravou po celom území SR.


Kuriérska služba GLS

dobierka (platíte kuriérovi pri prevzatí tovaru na Vami zadanej adrese): 6,00

platba vopred (platíte dopredu prevodom na náš bank. účet): 4,50


Kuriér:

Doručenie tovaru kuriérom je garantované do 48 hodín od vyexpedovania tovaru z nášho skladu. Tovar Vám bude doručený na zadanú dodaciu adresu. Tovar dodávame prepravnou spoločnosťou GLS alebo vlastnou dopravou v bežnej pracovnej dobe od 8:00 do 17:00 hod.Kuriér Vás v deň doručenia (1-2 hod. pred doručením) bude kontaktovať ohľadom upresnenia doručenia a zároveň deň vopred budete informovaní o doručení balíka zaslaním sms a e-mailom.

Za tovar zaplatíte kuriérovi pri preberaní tovaru v hotovosti (ak ste platili bankovým prevodom, iba podpíšete prevzatie a prevezmete si svoj tovar).

 Ako to funguje:  GLS

  • Balné tovaru je zadarmo.
  • Tovar posielame kuriérskou službou, poštou alebo vlastnou dopravou.
  • Za tovar zaplatíte pri preberaní tovaru v hotovosti alebo dopredu bankovým prevodom.

 

O každej zmene stavu objednávky, termíne expedície tovaru budete informovaní sms správou alebo e-mailom.

 

Doručenie tovaru spravidla trvá 1-3 pracovných dní od objednania tovaru, ktorý je skladom a 3-8 dní ostatný tovar (na objednávku).

Dodacie doby sú uvedené pri každom tovare.

 

Spôsob platby za tovar (prevod na účet) nemá žiadny vplyv na na skrátenie trvania dodacej doby.

 

Doprava a platba za tovar do zahraničia:

Doručujeme aj do ČR : cena do ČR   8,- €/balík. Platba za objednávku vopred prevodom na účet.

Cena dopravy do ostatných členských štátov EU, príp. iných štátov je stanovená individuálne (na vyžiadanie). Platba za objednávku vopred prevodom na účet.
Dodanie tovaru na územie členských štátov Európskej únie, príp. iných štátov uskutočňujeme na základe predchádzajúceho súhlasu a vzájomného písomného odsúhlasenia si ceny za poštovné a balné a príp. ďalších dodacích podmienok medzi kupujúcim a predávajúcim.


Predávajúci nenesie zodpovednosť za dôsledky spôsobené oneskorením doručenia alebo stratou zásielky zavinenou prepravcom alebo nepredvídateľnou a neprekonateľnou prekážkou!

 

Nedoručené zásielky

1.1.  Pokiaľ sa zásielka vráti ako nedoručená bez nášho zavinenia (nesprávna adresa, zákazník zásielku nedopatrením alebo úmyselne neprevzal, a pod.) odošleme zákazníkovi správu e-mailom so žiadosťou o informáciu, čo ďalej robiť s jeho objednávkou. Odpoveď na túto výzvu očakávame v termíne 7 dní od odoslania správy.

2.2.  Ak nás zákazník požiada o opätovné odoslanie zásielky, doúčtujeme k celkovej cene zásielky druhý raz cenu dopravy,aká bola pri prvom odoslaní v prípade,že poštovné bolo zdarma,bude doúčtovaná suma podľa sposobu dodania (kuriér,pošta).

Copyright 2016 - 2024 © pelechy-pre-psy.sk